Акции
Квадрат до 06.06
Ляпис

Прошедшее. кино : XIV Фестиваль Нового Грузинського кіно в ЖитомиріЗ 19 по 30 листопада запрошуємо всіх на XIV Фестиваль Нового Грузинського кіно.
До програми фестивалю увійшли картини відомих грузинських кінорежисерів, не раз відзначені престижними міжнародними преміями.

Всього за час фестивалю глядачі зможуть подивитися 5-ть фільмів різних жанрів.

27-30 листопада - м. Житомир "Місцевий Навколокультурний Простір", (Скорульського 5) програма показу та квитки за посиланням: http://www.native.org.ua/


Розклад фільмів:

-1- "Сповідь"

Жанр: драма

Режисер: Заза Урушадзе

Рік: 2017

У ролях: Дмитро Татішвілі, Йосип Свелідзе, Софія Себіскверадзе

Хронометраж: 90 хв.

Синопсис: Отець Георгій, який раніше був режисером, їде в маленьке село і починає служити в церкві. Для залучення людей до віри і церкви, отець Георгій організовує маленький кінотеатр і починає показ фільмів. Перший фільм, який він покаже - "У джазі тільки дівчата", після якого села жителі говорили, що головна героїня фільму Мерлін Монро дуже схожа на місцеву вчительку по музиці Лілі.

Після того як священик зустрічається з Лілі, у нього починаються якісь проблеми.

-2- "Наме"

Режисер: Заза Халваши

Продюсери: Мамука Турманідзе, Сулхан Турманідзе, Єва Норвіліен

В ролях: Маріська Діасамідзе, Алеко Абашидзе, Рамаз Болквадзе, Лаша Абуладзе, Еднар Болквадзе, Роїн Сурманідзе

Рік: 2016

Хронометраж: 91 хв

Синопсис: В горах південно-західної Грузії, в одному маленькому, традиційному селі живе літній батько, його дочка Наме і три сини. Один з братів вчитель, другий мулла, а третій священик. У селі, мусульмани і християни живуть разом. В одному кінці села стоїть православна церква, а в другому кінці мечеть.

-3- "Хібулла"

Режисер: Гіоргі Овашвілі

Рік: 2017

В ролях: Хосейн Махджуб, Кишварда Манвелішвілі, Нодар Дзідзігурі, Ліка Баблуані, Зураб Антелава, Лідія Чілашвілі, Скарга Гамбаров

Хронометраж: 120 хв

Синопсис: Фільм "Хібулла" росповідає про останні дні життя президента. Перша особа держави, якого обрали абсолютною більшістю голосів, незабаром стає жертвою військового перевороту і перетворюється в біженця. Він повертається на Батьківщину, але нічого не зможе домогтися з нечисленним угрупуванням, після чого ховається в горах.

Фільм "Хібулла" починається саме з цього епізоду.


-4- «Мойра»

Режисер: ЛеванТутберідзе

Рік: 2015

У ролях: ПаатаІнаурі, Георгій Хурцилава, ЗазаМагалашвілі, КетеванЦхакая, ДжаноІзорія,

Ані Бебія

Хронометраж: 95 хв.

Синопсис: Після того, як Мамукавиходе з в'язниці, він намагається врятувати свою родину від бідності. Його мати працює за кордоном, батько у інвалідному візку, а безробітний молодший брат, здається, тяжіє до криміналітету. Мамука бере кредит і купує невеликий рибацький човен для того, щоб заробляти гроші, і тим самим повернути його мати додому. Брати називають риболовецьке судно «Мойра» на честь богині долі.

Фільм був висунутий Грузією на премію «Оскар-2016» за «найкращий фільм іноземною мовою»


-5- Фільм «Кукурудзяний острів»

Режисер: ГеоргіОвашвілі

Рік: 2014

У ролях: Ільяс Салман, Маріам Бутурішвіли, Ираклі Самушіа, Темер Левент

Хронометраж: 100 хв

Річка Інгурі являє собою незамінний ресурс, що постачає водою і рибою прибережні поселення. Цей безцінний джерело дає можливість місцевим рибалкам прогодувати себе і свої сім'ї. Центральний герой драматичної кінострічки – простий селянин з Абхазії, вдумливий чоловік похилого віку. Як він звертається до сили благодатної Інгурі, так і вона невпинно манить його до себе убаюкивающими пейзажами. Самотній літній чоловік приймає тверде рішення переселитися на віддалений від суєти «Кукурудзяний острів», щоб допомагати своїй внучці. Тут він навчить її прислухатися до природи, покаже, як знайти гармонію і баланс, щоб зрозуміти закони виживання в цьому світі. Натхнений ремісник відноситься до землеробства як до чогось визначеного для нього. Адже не може бути випадковістю, що він опинився тут, на цьому крихітному клаптику земної ґрунту.


>Комментарии

инфо