Акции
Квадрат до 06.06
Ляпис

Прошедшее. концерты : Хор CAPPELLA CORALE VARSAVIANA в Житомирі

Когда: Суббота, 30 июня 2018
Где: ул. Пушкинская, 26


Дата: 30 червня

Початок: 16-00

Вартість квитків: 60-150 грн.

Квитки онлайн


Хорова капела Cappella Corale Varsaviana була створена у 2007 за ініціативи диригента Романа Реваковича, який активно працює у хоровій та оркестровій сферах, та у співпраці з менеджером з багаторічним досвідом у хоровій сфері Малґожатою Шиманек-Пьотровською.

Колектив об’єднує шанувальників хорової музики різних епох та історичних періодів. Його учасниками є професійні музиканти – випускники та студенти вищих музичних навчальних закладів Польщі. Капела приймала участь у численних записах музики до кіно, які робилися у Польщі та за кордоном таких композиторів, як Ян А. П. Качмарек (лауреат Премії “Оскар” за музику до кіно), Станіслав Сиревіч, Міхал Лоренц та інші. У 2007 колектив виступав у Королівському замку у Варшаві на спільному концерті разом з Державним російським камерним хором в рамках “Сезону російської культури в Польщі”.

У грудні 2008 Cappella Corale Varsaviana брала участь “Польських сезонах в Росії”, виступаючи з великим успіхом у Москві та Ярославлю. У 2009-2010 колектив концертував під час Варшавського хорового фестивалю “Na Królewskim Trakcie” (“На Королівському шляху”).

У травні 2011 капела приймала участь у Месі Подяки з нагоди беатифікації Яна Павла II, а також у концерті музики Міхала Лоренца “Missa Magna Beatificationis” (Велика бевтифікаційна меса)  у Римі. Особлива пристрасть та знання музичних традицій східного християнства, які є у Романа Реваковича, зкеровують колектив до репертуару православної музики, зокрема виконання “Всенічної” Сергія Рахманінова, а також української церковної музики.

Хор має в репертуарі цілі програми, присячені польській хоровій музиці, до яких входять твори Станіслава Монюшка, Фелікса Нововєйського, Генрика Миколая Ґурецького, Юліуша Луцюка, Бартоша Ковальського і багатьох інших польських композиторів. Cappella Corale Varsaviana спільно з Лондонським симфонічним оркестром (London Symphony Orchestra) взяла участь у записі “Przymierza” (“Заповіт”) Міхала Лоренца – твору, написаного з нагоди 1050 річниці хрещення Польщі.


>Комментарии

инфо