Акции
квадрат 1 - е апреля
468x60

Прошедшее. выставки : “Arts and drugs: творчість у змінених станах свідомості”

Когда: Суббота, 21 апреля 2018
Где: ул. Михайловская 8/1


Лекція Максима Яковлєва “Arts and drugs: творчість у змінених станах свідомості”.

Чи можна за допомогою психотропних препаратів простимулювати такий дар людини, як творчість? А чи можуть вони перетворити людину з "пересічної" на "творчу"? Як креативна діяльність пов'язана зі зміненими станами свідомості, і якщо не "чарівною пігулкою", то за допомогою чого митці найрізноманітніших галузей виводять себе за межі мислимого? Що саме з цього приводу кажуть наукові дослідження?

------------

21.04.2018 (субота) о 13:00 в рамках Фестивалю АТОМ 2018 лекція Максима Яковлєва “Arts and drugs: творчість у змінених станах свідомості”. Місце проведення - Житомирський Центр розвитку місцевого самоврядування, вул. Михайлівська 8/1 (2 поверх). Вхід вільний.

------------

Максим Яковлєв – доцент, кандидат політичних наук, директор Школи політичної аналітики та доцент кафедри політології Національного університету «Києво-Могилянська академія», в якій має досвід викладання методів суспільствознавчих досліджень на шістьох кафедрах. У Могилянці здобув базову освіту з соціальної роботи (бакалавр, 2003 р.) та порівняльної політології (магістр, 2005 р.), кандидатську дисертацію захистив у 2010 р. Навчався та стажувався в Оксфордському університеті, Єнському університеті ім. Ф.Шиллера, Ерфуртському, Ваймарському, Маастрихтському університетах. Викладав у Будапештському економічному, Братиславському, Гельсінському університетах. Поліглот, захоплюється іноземними мовами, оперою та сучасним мистецтвом, практикує йогу. Коментує актуальні суспільно-політичні події в Україні та світі. Викладає в Українській академії лідерства, «Культурному проекті», займається перекладом науково-популярної літератури. Його коло наукових інтересів охоплює методи та методологію пізнання й дослідження реальності, а також суспільно-політичні перетворення на пострадянському просторі.


#ATOMfestival #ATOM #фестивальАТОМ #Ukraine #ATOM2018


>Комментарии

инфо